Home

Password Reset Disk – You’re Only 3 Steps Away To Regain Access To Your Computer


Hello there!
Here is what happened to me a couple weeks ago. And how I successfully used this password reset disk software to regain access to my machine. I really hope that you aren’t here with the same issue, but if you ever face the same problem, you can follow these simple steps I did.

Cheers ! =)

password reset disk

—–> Read More About This Password Reset Disk Software <—–

A password reset disk can be a huge lifesaver, I really don’t know how else could I get back my old pictures and huge movie collection. The thing is, when you have only some little stuff on your harddrive that is not very important, you can always do format c to your computer, reinstalling the fresh operating system. But when you have important stuff on the harddrive of the computer you are locked out, like i was, your only option is to use password reset disk software to remove the password. It will not only be usable on regular user accounts, but also on the main Admin account of the computer. Also another option would be to go to the comuter technician guy or repair shop, but i researched it and at my local tech said it may take at least $150-$200 to remove the password of my Windows 8 computer … so using the password reset disk is a money saver too .. and only a few minutes in 3 easy steps .. piece of cake i say =)

Don’t know what else to say here.. only thumbs up and i’m recommending this to everyone…

Recent Posts

Tähetark IGOR MANG: Mida toob lamba-aasta tosinale tähemärgile?

19. veebruaril 2015 algaval lamba-aastal suurenevad küll
püüdlused rahuliku elu poole, kuid juba on käimas masinavärk, mis teeb elu veel raskemaks.

 

Jäär

21.03.–20.04.

Elu siht selgem

Aasta esipool kuni augusti keskpaigani tõotab tulla huvitav. Täpselt nii kaua liigub õnneplaneet Jupiter tema armastuse märgis Lõvis. Nii tugevat ja rõõmsat tundeelu võis Jäär viimati kogeda
12 aastat tagasi.

Mõnele on see esimene suur tunne. Seda ilusam ning huvitavam too kogemus talle on. Siiski ei pea iga Jäär uut suhet looma hakkama. Ka senisega võib midagi uut ja värskendavat kogeda – eriti koos reisima minnes. Lapsedki pakuvad Jäärale rohkesti rõõmu – eduga koolis või tööl.

Aasta teine pool, kui Jupiter liigub Neitsi märgis, pole Jäärale halb, ehkki viib tähelepanu pigem majandusele ning pankadega suhtlemisele. Rahaasjad võivad koguni paraneda, kui ta oma ettevõttes õigel ajal vajalikud uuendused teeb ja oskajamad töötajad leiab.

Jaanuar aga pole Jääral hea kuu. Liikluses juhtub tal ebameeldivusi ja õnnetusi, ka looduskatastroofid ohustavad tema heaolu rohkem kui teistel tähemärkidel. Paljud Jäärad kannavad mundrit, mistõttu tegutsevad rohkem õnnetuskolletes. Kuu viimane nädal on talle karjääri mõttes hea – vähemalt on oodata kiidusõnu ülemustelt.

Veebruaris tuleks olla ettevaatlik dokumentidele alla kirjutades: kõik tuleb enne hoolega läbi lugeda, et asjast õigesti aru saada.

Suhete poolest on veebruar väga intensiivne. Kuu esimene nädalalõpp toob romantilist suhtlemist, kuna nii Marss kui ka Veenus liiguvad Kalades, mis annab suhtele salajase iseloomu.

Mõnele karjääritegijale toob veebruar varjatud kokkupuuteid jõustruktuuridega, kellelt saadud info peab jääma saladuseks.

Märts tuleb keeruline – võimalik, et aasta esipoole kõige segasem kuu. Põhjus võib olla seotud uue armusuhtega – kas jääb lapseootele nais-Jäär või mees-Jäära kallim.

Poliitikutele ja karjääritegijatele tähendab see aeg ebamäärasust koalitsiooni loomisel – kes kellega uut valitsust moodustab? Samuti on sel ajal segased äriplaanid. Jääralt, kes tavaliselt on spontaanne, nõuab see aeg vaoshoitust.

Aprill tõotab tulla selgem. Jäärale annab nüüd jõudu ka hea partnersuhe, milles on nii soojust ja avatust kui ka tõelisi tundeid. Vaja on kainet mõistust raha- ja majandusasjades. Liiati kutsutakse teda korda ajama ka oma lähedaste rahaasju.

Mais unustab Jäär eelmisel kuul sisendatud vajaduse olla kokkuhoidlik. Nüüd ostab ta kõike, mis vähegi meeldib. Käib suurtes kaubakeskustes, eriti neis, mis pakuvad ehitusmaterjale ja tehnikat. Välisreisidel külastab peeni rõivakauplusi, aga see võib tulla ka järeleandmisest abikaasa huvidele. Üldiselt naudib Jäär elu. Äriinimesel võib õnnestuda suur (kinnisvara)tehing.

Juuni esipool toob Jäärale rohkesti suhtlemist eri asjaoludel inimestega, kes tema ringkonda tavaliselt ei kuulu. On palju juhukontakte ja ringisõelumist. Kuhjunud tööd ja lubadused peab ta enne suvepuhkusele minekut ära lõpetama.

Noortele näitab see aeg edukat eksamite sooritamist ja mõtteid õpingute jätkamisest. Tähendusrikkad on tutvused vastassooga. Need, kellele aasta seni midagi huvitavat pole kaasa toonud, võivad nüüd seda leida.

Juulis nõuavad tähelepanu kodused asjad – põhjuseks mees-Jäära elukaaslane, kes eelmise kuu lõpul rasedaks on jäänud. Veel tõenäolisemalt jääb rasedaks nais-Jäär. 7.–8. ning
14.–15. juuli toovad suhetesse ülemääraseid pingeid, eriti siis, kui läheb avameelitsemiseks. Kuu teine pool lubab tundeelus rohkem harmooniat.

August tuleb sündmuste poolest mitmekesine: Paljugi läheb nüüd plaanipäraselt, ka on elu siht selgem. 1.–3. kuupäevani tuleb abikaasaga kõik läbi arutada, seda enam, kui on lepitud veel ühe lapse saamisega. Huvitavalt veedetakse koos vaba aega: on sagedasi lühemaid väljasõite kontserdile või muule üritusele. 17. augustist alates hakkavad tööasjad nõudma senisest suuremat tähelepanu, sest miski on keeruliseks läinud.

September on kuu, kus tulebki hakata tegelema töömuredega ja kõik meelelahutuslik kõrvale jätta. Ometi on just eraelu õnn see jõuallikas, mis Jäära sel aastal kõige rohkem inspireerib. Tööl on ta sel kuul väga nõudlik – ei anna armu endale ega alluvatele. Ka leiutab ta midagi originaalset, mis õnnestub praktikas realiseerida.

Oktoobris mõjutavad suhted suuresti eraelu. Jäär võib aasta esipoolel tekkinud armusuhte viia ametliku liiduni, võivad tulla suured pulmad.

Palju kiusatusi on sel kuul ka vanadele abielumeestele. Tööl hakkab talle väga meeldima kolleeg või alluv, aga asja ei saa avalikustada – mis spontaansel Jääral on raske. Kuu lõpus võib see talle muutuda tuntavalt häirivaks. Töösuhted vajavad korrastamist ja midagi tuleb
otsustada.

Kui Jäär oktoobri lõpus ei suuda selget otsust teha, saabub novembris järsk murrang – mõnele hingeline häving, mõnele kehaline murdumine –, mis paneb kõik paika.

Sellest olukorrast oskab ta siiski välja tulla originaalse lahendusega. Ekstreemsed olud tulevad Jäärale tihti kasuks – nendeks ta loodud ongi. Tema elu ja tegevus on novembris suurelt avalikkuse ees.

Detsember toob küll uusi olukordi, ent kulub novembri tavatute olukordade selgitamisele ja lahendamisele. Võimalik on lõplik lahkuminek vanast elukaaslasest või töökohast, mis võib kaasa tuua isegi kohtuasju ja välismaale siirdumist.Sõnn

21.04.–21.05.

Tugevaid tundeid

Aasta esipoolel kuni augustini on Sõnnil vajadus ja ka võimalus lahendada elukohaga seotud küsimusi. See pole küll väline surve – keegi teda vanast elukohast välja ei aja ning selle ta igal juhul säilitab. Pigem tunneb Sõnnise, et vajab uuendust ja värskendust, mõningast eksperimenti. Põhjuseks või stiimuliks võib olla armastatud inimene välismaal.

Aasta teisel poolel tekib laste teema, olgu siis kõne all praegused lapsed või uue elukaaslase rasedus. Mõnigi vanem Sõnn rõõmustab uute lapselaste üle.

Jaanuaris Sõnn reisib, arvatavasti koos kallimaga. Armastuses ongi sel ajal õnne, ent töö teeb muret. Läinud aasta lõpus loodetud tööpakkumist ilmselt ei saa, parimal juhul lükkub see ebamäärasesse tulevikku.

Põhjuseks võivad olla välised olud – maailmas on palju halbu sündmusi, mis sunnib ettevõtjaid kokkuhoiule. 1.–3. jaanuarini tuleks olla ettevaatlik liikluses. Ka 18.–20. kuupäevani on traumaoht.

Veebruar toob tööl midagi rõõmustavat. Keegi tähtis tegelane kostab Sõnni eest. Tuleb kas võimalus asuda uuele ametikohale või avaneb vanas kohas paremaid võimalusi. Kuu lõpp näitab Sõnnile armastuselamusi.

Märtsis süveneb veebruaris sündinud kiindumus, mis võib hakata tööd segama. Seda suhet tuleb varjata, et tööl ei saadaks aru tema hajameelsuse põhjustest. Kuu teisel poolel nõuab töö põhjalikumat keskendumist, tööpäevad pikenevad ning tal on vaja tegelda paljude pisiasjadega. Ta vabaneb illusioonist, mis kuu algul veel nii reaalne tundus.

Aprillis võib Sõnn jätta rahuliku mulje, aga seesmiselt on ta rahutu, lausa närviline. Keegi lähedane, kes on sattunud raskesse majandusolukorda, vajab tema abi, samas on Sõnnil endal oht haigestuda.

Eelmise kuu romantiline suhe tundub Sõnnile nüüd koormav. Ta vajab puhkust ja sõidab maale, et kokku puutuda kevadiselt lõhnava mullaga. Sel ajal on soovitatav alustada uurimistööd, mis seotud rahanduse või üldisemalt majandusega.

Mai kosutab ja annab jõudu. Sõnn pakatab tervisest, tema aura tõmbab vastassugu ligi ja ta kogeb täit armastusjõudu. Igatahes on temast huvitatuid päris mitu. Sõnn eelistab seda, kes elab kaugemal, ja ta mõtleb isegi väljarändamisele. Vana partneriga on raske suhelda, sest too ei jaga Sõnni head algatust. Küllap saab ta aru, et Sõnnil on silmapiirile ilmunud keegi uus.

Kuid mais on ka kehvemaid aegu. 7.–9. kuupäevani tundub, et kõik on halvasti, ja ebaõnnestumisi tulebki laviinina. 30.–31. mail on toidumürgituse oht.

Juunis teeb Sõnn suuri sisseoste: soetab mööblit ja täiendab garderoobi. Raha on juurde tulnud – salapärasest tundmatust allikast, mille vastu ta päriselt huvi ei tunnegi. Tööd teeb ta rohkem kodus, mis on talle sobivalt mugavaks seatud. Ta vajab nüüd hästi palju infot, sest koostamisel on suurem plaan.

Juuli toob lühikesi ja pikki sõite. Lühemad viivad sugulastele ja sõpradele külla. Ilmub välja üks vana armastus, kes soovib suhteid taas üles soojendada.

Augustis suunab Sõnn tähelepanu kodule, elukaaslasele ja lastele. Kodu muutub väga seltskondlikuks. Siia võib iga päev keegi sisse sadada, mistõttu on Sõnn maailma asjadega hästi kursis. Ka parimad mõtted tulevad pähe siin.

Sõnn saab huvitavaid tööpakkumisi. Aga ta palub aega järelemõtlemiseks, kuna vajab puhkust ega soovi kohe uuesti rügama hakata. Kuu lõpus tunneb ta muret kallima pärast, keda on tabanud ebaõnn, ilmselt rahaline. 25.–27. augustini on oodata ebameeldivusi. Ärgu parem püüdkugi siis kõike korda saada.

Septembris käib Sõnn palju läbi: osaleb aktiivselt seltskondlikel üritustel, astub kursustele, kus õpib käsitööd või hoidiste valmistamist, osaleb rahvaspordis, külastab näitusi. Kui tal on hobi, võib sellega rohkem tegelda. Rõõmsaid päevi on kindlasti enam kui augustis. Õnne on nii loteriis kui armastuses. Kuu viimasel nädalal tervis halveneb ja on oht külmetuda.

Oktoobris kannatab Sõnn kroonilise haiguse käes, mis lööb välja kuu esipoolel. Tuleks vältida rahvarohkeid kohti, kus on oht nakatuda. Kuna ta pole heas vormis, ärritab iga ebaõnn topelt. Eriti kergesti juhtub see tööl.

Tuleb olla tähelepanelik ja ettevaatlik dokumentidele alla kirjutades. Kuu lõpus leiab aset põnev tutvus ühe vastassoo esindajaga. Sõnnitarile võib kolleeg külge lööma hakata.

November pakub tugevaid tundeid, sealhulgas armukadedust, mis võib olla isegi põhjendatud. Või vastupidi – kahtlustatakse teda ennast ja ollakse seetõttu armukade. Siiani kestnud suhe vajab üleminekut uuele tasandile. Tuleb ära tunda, mis neid tõeliselt seob.

Tööl läheb Sõnnil aga hästi, ta võib kenasti lisa teenida. Kui ta on poliitik või diplomaat, saab juurde palju plusspunkte, kuid raskemaks osutub rahaküsimus. Kuu lõpus on oht haigestuda.

Seetõttu ei saa ta detsembri esipoolel jõuliselt tegutseda. On palju pisiasju, mis teda ärritavad, eriti tööl, kus on tekkinud halb õhkkond. Eriti annab see tunda 2.–4. detsembrini, kuid lahkumisavaldust ei tasu kirjutada. Vara! Sel ajal pole midagi paremat leida, ehkki sõbrad kaugemalt, ka välismaalt, võivad teha ahvatlevaid pakkumisi. Otsustamine tuleb jätta uude aastasse.

Aasta viimasel kuul hakkab Sõnn tõsisemalt huvituma astroloogiast, tegelema süva- ja sotsiaalpsühholoogiaga, koguni maagiaga. Sellele annavad tõuke maailmas toimuvad erakordsed sündmused.Kaksikud

22.05–21.06.

Elamusi mujalt

Kaksikud kui igavesed gümnasistid saavad hoogsalt rakendada oma õpihimu ja suhtlemisvajadust. Ilusaimaid elamusi ning huvitavamaid juhtumisi ja kohtumisi leiavad nad mujalt – reisides bussi, lennuki, rongi või laevaga. Nad võivad kauakski kodunt eemale jääda ja välismaal elada.

Suurt tähendust ja mõju hakkavad etendama sugulased või koolikaaslased. Tekib vajadus õppida midagi uut või täiendada end oma senises elukutses. Eriti hästi läheb neil Kaksikutel, kes on pedagoogid, ajakirjanikud, kirjastustöötajad – töövõimalused laienevad ja anne leiab täiel määral rakendust.

Suhted ärikaaslaste ja lastega muutuvad tõsisemaks ja kohusetundlikumaks. Üheks põhjuseks on rohked sõidud ja sage eemalolek, teiseks Saturni mõju.

Uusi algatusi sobib teha aasta esipoolel – kuni augusti keskpaigani. Teine pool tuleb kodune, kas uude elukohta kolimise või kinnisvara soetamise tõttu, et oma eluolu mugavamaks muuta.

Jaanuaris saadab Kaksikuid halb vari ja varitsevad kõikvõimalikud ohud. Teda kutsutakse tihti koosviibimistele, mis lõpevad hilja. Ärgu ta mingu sealt jalgsi koju – on oht kokku sattuda kurjategijatega –, vaid telligu takso. Ka rahaga tuleb olla ettevaatlik ja dokumendid enne vormistamist hoolega läbi lugeda.

Veebruar on palju parem ja huvitavam. Jaanuari lõpus tekkinud uued tutvused ja tehtud ettepanekud panevad ta tulevikuplaane muutma. Tuleb huvitavaid tööpakkumisi ja avaneb võimalusi välisreisideks. Hinnatakse tema pedagoogilisi võimeid. Üldsusele pakub suurt huvi tema maailmapilt. Kuu teisel poolel süveneb üks sõprussuhe.

Märtsis on Kaksikud aktiivselt haaratud ühiskondlikku ellu, neilt küsitakse nõu. Ka on reisivõimalusi, kuid nüüd on need seotud ohtudega, eriti asjade kaotamisega. Mõnele kingib esimene kevadkuu romantilise suhte.

Aprill toob rõõmu sõprussidemete kaudu – sõbrad ja tuttavad pakuvad tööd. Tema autoriteet kasvab, ta on vaimselt erk ja kõrgtasemel. Nüüd tahab ta rohkem tegelda oma huvialadega, mistõttu peab laveerima töö- ja eraelu vahel.

Kuu teine pool toob teravaid intellektuaalseid duelle, mis võivad esile kutsuda mõne vastase vaenu. Suureneb külmetuse ja kopsuhaiguse oht. Kuu lõpus on tunda vajadust eraldumisele, selleks otsib ta endale maakodu.

Mais viibibki ta rohkem looduses ja püüab lõpetada varem alustatut. Tegemist tuleb müstika ja muu salapärasega. Suuri oste pole soovitatav teha, sest raha juurde ei tule.

Mai esipoolel tunneb ta end hingeliselt halvasti – võib-olla seetõttu, et keegi lähedane on vaenulik. Kuu viimane nädal toob õnneks meeldivat vaheldust lühikeste reiside ja isegi armuseikluste näol.

Juuni sisendab enesekindlust. Kevadine õhk ja sagedane liikumine on mõjunud kosutavalt.

Juulis on tema põhihuvi omaenda heaolul, puhkusel ja kaunite paikade külastamisel. Kaugele sõita veel ei saa, sest on tööalaseid kohustusi ja rahateenimise võimalusi, mistõttu puhkus lükkub kuu lõppu või augustisse. Juuli on hea kuu äriks, kuid samas võib näha ka varguste tekitatud kahju. Tuleb olla tähelepanelik rahvarohketes kohtades, ka rannas viibides. Ebameeldivustega seotud päevad on 1.–3., 7. ja 15. juuli. Kuu lõpus hakkab tema maailmavaade huvi pakkuma suurele seltskonnale.

August lubab värvikaid elamusi, tugevaid tundeid ja kiindumusi, uusi kasulikke tutvusi. Noored armuvad, loovad pikki suhteid, kihluvad, peavad pulmi. On inspiratsiooni ja loomevõimet, eriti kuu esipooles, mil tuleb ka häid reisivõimalusi.

Kuu teisel poolel, kui Jupiter on liikunud Neitsisse, muutub valdavaks majanduslik mõtlemine. Tuleb soodne võimalus tegelda kinnisvaraga, mida müüa või osta, kolida mujale, asuda uuele töökohale. Oma osa elumuutustes on etendada sugulastel.

Septembris jätkab ta muudatustega – püüab eluolu uues kodus hästi mugavaks seada. See, kes ei koli, teeb elukohas suurpuhastuse ja tõstab kõik ringi. Mõni müttab suvilas. Lisandub lastega seotud kohustusi. Dokumente vormistades tuleb norida iga sõna kallal, et ei tekiks kaksipidi mõistmist. Sügise algust võiks kasutada puhkuseks ja sõita looduse ilu nautima.

Oktoobris saab asuda pikale reisile, mis võib olla ka komandeering. Eraelus on näha suuri kulutusi, mis on ilmselt seotud uue elukoha soetamisega või vana remondiga – palju uusi ja ilusaid asju! November toob rohkesti kohustusi ja praktilist tööd ning elukutsega seotud tegemisi.

Tuleb vaidlusi üksikasjade üle, arusaamatusi raha pärast ning eriarvamusi ülemusega. Kui ta eelmisel kuul uuele töökohale asus, avastab ta novembris seal puudusi, ka tervis halveneb. Kuu lõpus leiab ta nii ülemuste kui kolleegidega rohkem üksmeelt.

Detsember toob värskemaid tuuli. Edukaid reise saab teha vaid kuu esipoolel. Kaksikuid ümbritsevad ebatavalised erivõimetega inimesed. Need tutvused lähevad uuel aastal üle kestvaks sõpruseks. Vallalistele võib see kuu tuua uue armusuhte, mis uuel aastal läheb tõsiseks.

On tendents siduda ennast vanema inimesega, kellel on ühiskonnas soliidne positsioon. Ilmselt on tema iseloom Kaksikute omast tugevam, mis tekitab ettevaatust.

Siin võib suhteid mõjutav Saturn kui vanade asjade ja inimeste sümbol tuua senisesse suhtesse muudatusi – kas või kooselu ametliku registreerimise, mis üksiti võib olla põhjendatud majanduslike kaalutlustega.

Kindlasti ei käi midagi niisama lihtsalt ja Kaksikutel on vaja sügavalt järele mõtelda. Aasta viimane nädal näitab haigestumise ohtu, võib-olla vaid külmetuse tagajärjel.Vähk

22.06.–22.07.

Head tööd

Aasta esipool kuni augusti keskpaigani on Vähil soodne aeg, et lahendada materiaalseid küsimusi: elukoht, selle sisustus, lapsed. Tasub tegelda kinnisvaraga: müüa või osta korterit või maja.

Võib leida hea palgaga töökoha, eriti märtsis ja aprillis. Ka sõbrad ja tuttavad pakuvad tööd, mis ei ole küll kestev, vaid ajutine. Kõrge kvalifikatsiooniga Vähil pole tegelikult raske tööd leida ja talle isegi meeldib lühiajaliselt rabada, kuna tänu heale tasule võib ta tööde lõppedes endale pikka puhkust lubada.

Muret teevad ennekõike suhted laste ja sugulastega, eriti aasta algul, ent ka detsembris.

Augusti teisest poolest aasta lõpuni lubab Jupiter õnne reisidel ja uusi suhteid. Eriti soosib ta noori, kes tahavad sügisel kõrgkooli või täienduskursustele minna. Seal kujunenud tutvused võivad kasvada kestvaks sõpruseks. Ka uue armastuse võib Vähk leida õppeasutusest või reisilt.

Jaanuar pakub rohkesti võimalusi osaleda ühiskondlikus elus, osa võtta mitme kollektiivi uusaastapeost, kus ta saab ajada ka äri või poliitikat. Vähil on kalduvus riskida, ent konfliktid on kerged tulema.

Veebruaris on ta tujukas. Palju sõltub sellestki, kus ta juhtub lõunastama. Liiga soolane supp võib tuju rikkuda terveks päevaks – siis on ta järsk ja pahur. Aga sarnast tigedust saab ta ka vastu. Kuu esipoolel tunneb ta end hingeliselt halvasti. On oht langeda alkoholi tarbima. Selline negatiivne seisund suurendab mõnel Vähil huvi müstika vastu. Ta võib hakata vaatama telesaateid ekstrasensitiividest. Alates 18. veebruarist kuni kuu lõpuni on olud head. Teda kutsutakse prestiižikasse seltskonda, kus keegi surub pikalt ta kätt. Kellelegi igatahes meenuvad tema teened. Noortele ja vallalistele on see ilus aeg armastuseks.

Märtsis on Vähk tugevalt kaasa haaratud ühiskondlikesse sündmustesse – valimised! Võimalik, et teda tahetakse kaasata poliitilisse võitlusse. On ka palju saladuslikke märke, mistõttu on alust arvata, et teda tõmmatakse religioossesse liikumisse, mõnda sekti. See võib koguni saada määravaks uue töökoha leidmisel. Märtsis on kõige tähtsam end maailmavaateliselt määratleda.

Aprill võimaldab asuda uuele töökohale, pühenduda karjäärile. Tal on vajadus tõestada oma võimekust. Vähist poliitikule on see eneseteostuse kuu. Kuu lõpus tuleb Vähi ellu ka romantilisi noote, mis mais kasvavad sügavaks kiindumuseks.

Mais kerkivadki esikohale just kodu ja eraeluga seotud huvid, hästi edeneb kirjutamine, kasu on esinemistest raadios ja TVs.

Juunis tuleb tööl intriige. Keegi susib ja kritiseerib teda selja taga ning tema saavutused seatakse kahtluse alla. Vähile pole kasulik sel kuul avalikult arveid klaarida, pigem tuleks võtta puhkus või vähemalt pool sellest. Kuu lõpus rõõmustavad teda intellektuaalsed väitlused, jutuajamised sõprade ringis.

Juulis tahab Vähk elada iseendale – saadab lapsed suvelaagrisse, sõidab ka ise ära, kas üksi või abikaasaga, sööb-joob parimat ja üldse naudib elu.

Augustis on Vähk sunnitud tegelema laste probleemidega ja oma asutuse rahaga. Tervis on tal hea, suvepuhkus on hästi mõjunud. Jupiteri liikumine kuu keskel Neitsisse on soodne aeg sooritada sisseastumiseksameid või alustada teadustööd. Tema koju hakkab saabuma rohkem ajakirju ja ajalehti. Üks reis võib osutuda kasutoovaks nii tutvuste kui materiaalsete võimaluste poolest.

Septembris sagenevad sõidud siia-sinna, Vähk laiendab tutvusringkonda ja oskab igas kohas jätta endast asjaliku, kompetentse inimese mulje. Ka hakkab ta rohkem huvi tundma oma kodukandi ajaloo vastu. Noortel Vähkidel on hea aeg alustada ülikoolis ajalooõpinguid. Vähid-poliitikud rõhuvad rahva patriootlikele tunnetele.

Oktoobris töötab Vähk rohkem kodus. Ta tõstab ümber mööblit ja paneb akende ette soojad paksud kardinad. Sagenevad suhted sugulaste ja naabritega, kes küsivad temalt nõu. 10.–20. oktoobrini on tal tervisehädad – silmad valutavad.

November tõotab tulla väga loominguline, ka tervis paraneb ja Vähk tunneb, et on nii vaimselt kui füüsiliselt heas vormis. Ta võib olla kaugele jõudnud oma koduloouurimusega või valmis saanud monograafia, laiendanud tunduvalt oma kirjavahetust ja kogunud huvitavat infot, mis aitab tal maailmavaadet täiendada.

See on hea aeg poliitikutele, kes on rahvusliku orientatsiooniga. Noored naised leiavad intiimsõbra, võivad jääda ka lapseootele. Kuu lõpp suurendab Vähi huvi müstika ja muu ebatavalise vastu.
Detsembris nõuab töö suurt tähelepanu. Üks alluv või osanik on jätnud midagi tegemata, kliendid kiirustavad tagant.

4.–13. kuupäevani halveneb tervis. Poliitik kuuleb enda aadressil kriitikat. Ta ise ei karda kritiseerida suuri ülemusi. Kui siis jaksab veel minna avalikult esinema, leiab ta poolehoidu.

Alates 17. detsembrist kogeb Vähk taas õnne eraelus. Tema suhe näib kõrvaltvaatajatele väga romantiline. See saab kõneaineks, aga heas mõttes. Sellise ilusa noodiga lõpetavad Vähid vana aasta.Lõvi

23.07.–22.08.

Tõuseb esile

Jupiteri liikumine Lõvis tõotab Lõvile esiletõusu ühiskonnas ja liidripositsiooni hõivamist – olgu poliitikas, ettevõtluses või sõumaailmas. Teadlane võib saada professori või akadeemiku tiitli.
Alates augusti teisest poolest, kui Jupiter on liikunud maisesse Neitsi märki, pole Lõvil enam mõtet alustada midagi uut, vaid tuleks piirduda kättevõidetuga. Majanduslikult läheb nüüd hästi ja Lõvi võib rahaga julgesti ümber käia – aasta esipoolel loodud ettevõte hakkab kasumit tooma.

Jaanuaris tuleb pakkumisi mitmest kohast, kus huvitavalt talvepuhkust veeta. Lõvi on oodatud paljude firmade ja riigiasutuste uusaastapeole.

Kuid hingeliselt ei tunne ta end hästi, tema südames ei ole rahu. Üks põhjusi on ebamäärane ja ebakindel olukord tööl. Teiseks on näha, et vanemad, kelle tervis on halvenenud, vajavad nüüd rohkem tema abi. Ka paneb teda muretsema maailmas toimuv. Tal on oht jääda külmetushaigusesse. Kuu teisel poolel hakkab Lõvi tööd rabama, sest näeb valgust tunneli otsas.

Veebruaris tekib huvitavaid inimkontakte. Ta leiab endale kindlaid pooldajaid, kuid ilmub välja ka selgeid vastaseid. Keegi ei jää Lõvi ettepanekute ja nägemuste vastu ükskõikseks, tuleb palju vaimseid duelle. Veebruar on otsustav kogu ülejäänud aasta tegevusvõimaluste üle, nii et tasub olla hästi aktiivne.

Märts on täis pisisekeldusi ja närvilisust. Alluvad jätavad midagi tegemata, keegi jääb kuhugi või millegagi hiljaks, lastel tuleb koolis pahandusi, konkurendid lähevad jultunuks. Närviline olek toob ebameeldivusi liikluses, eriti siis, kui ta ise autot juhib, ja ennekõike 14.–15. kuupäeval. Üldse sisaldab märts rohkesti riske.

Kes pole veel kaugemale ära sõitnud, teeb seda aprillis. Lõvil tekib vajadus tugevate elamuste järele. Neid võib ta küll ka ülemäära saada. On oht sattuda piirkonda, kus võib tekkida kodusõda või esineda terroritegusid – isegi seal, kus seda oodata pole osatud. Sõidud on ohtlikud 6.–12. aprillini. Lõvis ärkab huvi religiooni ja maailmavaate küsimuste, elu mõtte otsimise vastu.

Mai näitab stabiilsuse märke. Teda haarab tugev tööind ja ta saab nüüd teostada paljusid oma plaane. On näha tema autoriteedi kasvu. See, millega ta alustas talve lõpul, saab mais suured tuurid sisse.

Juunis jätkab Lõvi mais alustatu elluviimist, aga nüüd läheb see juba rutiinselt. Selle kuu peateema on sõprus ja armastus. Tähelepanu suundub südamehuvidele, mis tärkasid juba mai lõpul seoses uue tutvusega. Lõvitarid võivad juunis jääda lapseootele. Kuu lõpp võib suhetesse tuua äikesepilvi. Eriti viitab tülidele ajavahemik 26.–28. kuupäevani.

Juulis on õige aeg puhata koos armsamaga või sõita kogu perega looduse rüppe. Esimesel nädalal võivad tööasjad teda veel kinni hoida. Teatud kavatsus, mille ta sügise peale lükkas, muutub nüüd kahtlaseks. 1.–3. ja ka 14.–15. juuli võivad tuua uusi pöördeid. Nendel päevadel on Lõvil põhjust vihastada ja terviski võib halveneda. Lõvitaril, kes eelmisel kuul lapseootele jäi, on terviseprobleemid sellelt pinnalt.

Augustis muutub Lõvi välimus uhkemaks – ta on leidnud sobivad rõivad, kui ta on naine, siis ka ehted. Tervislik jume, päevitunud nägu, hea kehaline ja vaimne vorm – see kõik tõmbab tugevalt vastassugu. Ta võib sattuda Lõvide kokkutulekule, mis peaks toimuma 1. augustil Kadriorus.
Kuu esipoolel on võimalus uueks armusuhteks, mis võis alata juba juuli lõpul. Ka sel kuul on soodne aeg lapseootele jääda. Jupiteri mõju soosib haridustee jätkamist ja eksamite sooritamist. Naistel on soodumus siduda end teisest rahvusest mehega.

Septembris tuleb hakata raha lugema. Ilmselt on väljaminek suur – seotud ettevõtte arendamisega ja kinnisvara muretsemisega. Ka lähedaste peale kulub tublisti raha. Palju tuleb Lõvil tegemist dokumente vormistades ja pankadega suheldes. Ta kindlustab oma ainelist seisu.
Oktoobris peab Lõvi eduka inimese maine säilitamiseks näitama, et on konkurentidest üle. Et ettevõttes ei tekiks seisakut või koguni tagasiminekut, tuleb tal raha juurde lisada oma taskust. Tema ettevõte on nüüd lausa ajakirjanduse luubi all.

Poliitikust Lõvil peaks sügisel olema kindel sõnum riigis kujunenud olukorra kohta. Noortele toob see kuu edu õpingutes ja reisidel, ka armusuhted on meeldivad. Novembris hakkavad Lõvile huvi pakkuma kodused toimetused. Ta teeb muudatusi sisustuses. Ka lapsed, vanemad ja muud sugulased vajavad tema abi, mida ta heal meelel annab.

Suvel lapseootele jäänud naised hakkavad nüüd kodu kujundama vastavalt uue pereliikme vajadustele. Mõni Lõvi peab vajalikuks kodu kindlustada signalisatsiooniga, sest tema enda või ta lähedaste koju võidakse vahemikus 15.–17. ja 25.–26. november sisse murda.

Detsembri esinädalale plaanitud reis ei õnnestu – kas jäävad lapsed haigeks või tuleb lapseootel naisel arsti juurde minna. Kui Lõvi siiski välisreisile siirdub, peab ta arvestama sellega, et hästi seal ei lähe. Sihtkohas on hakanud levima viirusepideemia.

Head reisivõimalused tulevad alles alates 14. kuupäevast. Ka uut aastat võiks ta vastu võtta kusagil kaugemal, näiteks suusakuurordis Alpides. Reisil tekib huvitav, võiks lausa öelda, et saatuslik tutvus, mis võib koguni mõjutada järgmise aasta plaane. Tegu võib olla nii oma soost kui ka vastassoost isikuga.

Kuu esipoolel näeb Lõvi välja nagu tööhull, sest üks tähtis objekt peab jõuludeks valmis saama. Detsembri viimane nädal tuleb see-eest põnev ja huvitav.Neitsi

23.08.–23.09.

Avastab märke

See aasta toob Neitsile rohkem tõuse ja mõõnu kui eelmised. Aasta esipoolel tugevneb tal kalduvus müstikasse, sest sagedasti näeb ta ebatavalisi unenägusid.

Ka päeval linnas käies avastab ta tähenduslikke märke – näiteks kordub sama arv autonumbril, majaseinal, korteriuksel. Või tuleb talle mitu korda järjest vastu sama värvi kass. Üldiselt juhtub mingi huvitav korduste jada. Kuna Neitsi on uuriva mõttelaadiga, püüab ta mõista nende sümbolite tähendust.

Neptuun Kalades toob tema ellu vastava meelelaadiga inimesi – müstikuid, muusikuid, fotograafe, raamatukunstnikke, ent ka hädalisi, keda ta meeleldi aitab isegi siis, kui abi vajaks hoopis tema ise. Selles väljendubki Neitsi inimlikkus. Ta on üks väheseid inimesemärke sodiaagis. Neid on kokku kolm: Kaksikud, Neitsi ja Veevalaja on kõik humaansete püüdlustega.

Neitsi haigused on seotud närvide ja kõhuga. Kevade algul peab ta vältima külmetumist ja eemale hoidma rahvarohketest kohtadest. Ka võivad teda sel ajal tabada vihahood, sest talle tundub,
et ümberringi on puha lollid.

Alates augusti lõpust virgub ta suurtele ettevõtmistele, sest Jupiter on jõudnud Neitsi märki. See teeb Neitsi avatumaks, seltskondlikumaks, julgemaks – tal on palju häid mõtteid ja valmisolek neid täide viia.

Jaanuar tuleb Neitsil perekeskne. Ta sisustab aktiivselt koosviibimisi ja mõtleb välja huvitavaid mänge. Uue aasta puhul teeb ta suuri kingitusi. Ilutulestikuga peaks olema ettevaatlik, sest võib juhtuda õnnetusi.

Noor ja vallaline Neitsi otsib jaanuaris inimest, kellest saaks lähedane sõber või elukaaslane. Kuigipalju käib tema elust läbi ka armukadeduse joon – inimene, kes teda huvitab, on pälvinud veel kellegi tähelepanu.

Konkurents väljavalitud partneri pärast suureneb kuu lõpus, ja sama võib öelda ka töökoha kohta. Kuid Neitsi on täis suuri plaane. Armastus võib tulla tema ellu täiesti ootamatult kas töökohas või tööga seotud asjaoludel.

Veebruaris, vähemasti kuu esipoolel tuleks jätkata seda, mida ta jaanuaris alustas. Plaanidesse ei tohiks enam muudatusi teha, ehkki mõni kolleeg võib sellega peale käia. Ta peab edasi ajama juba alustatud joont, olgu äris või poliitikas.

Inimsuhete poolest on ta veebruaris täiesti ülekoormatud, sest seltskond tunneb tema vastu suurt huvi ja lükkab teda aina tagant. Tuleb siiski arvestada sellega, et ka tagarääkimist on palju. Ise tahaks ta elada tagasitõmbunult, kuid maailmas on asjad segased ning ainult Neitsi korraarmastus ja loogika saavad veel midagi parandada.

Kuu lõpus tuleb esinemisi raadios, televisioonis, kohtumisi ajakirjanikega. Kindlasti saab ta suurel riiklikul tähtpäeval kätt suruda tähtsate meeste ja naistega.

Märts on arusaamatusi täis virvarr – ei tea, mida oodata või arvata. Neitsi tunneb tüdimust. Seletajaid ja õpetajaid liigub tema ümber palju ja see ajab närvi. Olles sagedasti hajameelne, on tal nüüd liikluses suur traumaoht, eriti 3.–15. kuupäevani. Kuu on tulvil romantilist laadi üllatusi. Päevavalgele tuleb midagi tema kaaslase kohta. Neitsi mõtleb liitudele – koostööle partneritega nii abielus kui ka poliitikas. Kuu lõpus tasub reisida.

Aprilli esipool on keeruline, võib-olla aasta algupoole kõige kriitilisem aeg, mis kestab 12. kuupäevani. Ei tule mingeid liite ega koostööd, vaid viha ja sõimlemist. Esineb suuri riske liikluses, eriti lennureisil. Tervis on ohus – ta võib viga saada mitte ainult kehaliselt, vaid eriti just hingeliselt.

Üks lähikondne lahkub teise ilma. Neitsil tuleb tegemist päranduse, varanduse ning kõiksugu dokumentidega. Ka maksuamet tunneb nüüd rohkem huvi tema maise varanduse vastu. Alates 13. aprillist läheb seis paremaks ja kuu viimasel nädalal on olukord koguni väga hea. Avaneb võimalus reisida nii kodu- kui välismaal.

Mais suureneb huvi kultuuri ja ühiskonnaelu vastu – ta soovib saada lisateadmisi sotsiaalpsühholoogias. Olgu ta mees või naine, ootab teda huvitav romantiline tutvus, mis suve lõpul võib tuua sügavad tunded. Võimalik, et too inimene on tegev meditsiinis või päästeteenistuses.

Mais võib ette tulla pikki komandeeringuid. Suureneb huvi eri kultuuride ja religiooni vastu. Ta näeb ümberringi häda ja viletsust, mis äratab temas tõelise kaastunde. Mai lõpus hindab ta eluväärtused ümber ja näeb asjaolusid sügavamas tähenduses.

Juunis tuleb Neitsil asendada ülemust, kui too on hädas. See annab talle ühtlasi võimaluse oma mõtteid kindlalt ellu viia. Noortele toob see aeg rohkem suhtlemist vanematega, kelle tervis on halvenenud. Neitsil tuleb enda peale võtta majapidamiskohustusi.

Juulis saab ta pühenduda omaenda huvidele, ent need on paljuski ka kollektiivi huvid. Palju on suhtlemist sõpradega, ka on põhjust välja astuda ühe sõbra kaitseks, kuid mõnega läheb ta riidu. Neitsi eesmärk on hoida kollektiiv koos kui üks organism. Selleks on vaja otsida ühist nimetajat, mille tark Neitsi ka leiab.

August sobib puhkuseks ja annab võimalusi olla üksi, et raamatuid lugeda. Suhe, mida Neitsi hoiab saladuses, kestab veel ainult kirjavahetuse näol. Kuu teisel poolel jõuab tema vaimne küpsemine lõpule – nüüd on vaja tegutseda, et õige mõte sünniks materiaalsesse maailma.

Septembris, kui Jupiter on liikunud tema märki, on Neitsi loomevõime väga kõrge. Ta tegutseb rahulikult, kuid kindlalt ja jätab endast ümbruskonnale väärika inimese mulje. Mõte, mida ta järgib, on sündinud kõrgelt taevast, transtsendentsest maailmast, mida on kirjeldanud filosoof Georg Wilhelm Friedrich Hegel, kes ka ise oli Neitsi.

13.–15. septembrini, kuhu sisse jääb päikesevarjutus, on Neitsil halb seis. Tal tuleb olla ettevaatlik rahaga. Keegi meelitab teda äri või ettevõtmisega, mis justkui tooks suurt raha. Ärgu uskugu! Ka ärgu rääkigu neil päevadel oma plaanidest avalikkusele ega võtku ette reise. Teatud määral tuleb rahaga ikkagi tegelda, sest alluvad ootavad palka. Kuu teisel poolel muutub oluliseks armastussuhe.

Oktoober näitab, et Neitsil on palju elujõudu, mida õhkub tema välimusestki. Tal on uus rõivastus, mis vastab nüüd tema kõrgemale staatusele ühiskonnas. Eraelus toimuv uuendus on mõneti ootamatu Neitsile endalegi, rääkimata teistest. Tema salajane kallim on lapseootele jäänud.

Tähtsaks saavad sellel kuul raha ja materiaalne heaolu. Tuleb tegemist pankadega. Ta kõigub kahe äärmuse vahel: kord laob heldelt raha välja, kord hoiab hoolega kokku.

Novembris ümbritsevad Neitsit ebatavalised inimesed: müstikud, imearstid, ekstrasensitiivid, astroloogid, numeroloogid, sekka mõni šarlatan, näitlejad, filosoofid, filmitegijad. Aasta esipoolel oli tal nendega juba kergelt kokkupuuteid, aga sügisel kuulab ta neid hoolega, sest temas endas on sündinud uued eluväärtused. Tema salapärane näitlejast või meedikust kaaslane võib ka ise ekstrasensitiiv olla. Seetõttu toobki Neitsi oma suhtluskonda nüüd selliseid inimesi.

Novembris võib ta oma saladusliku kaaslasega pulmadki teha. Siis äratab see avalikkuses suurt tähelepanu. Kõik räägivad sellest, kuid kogu saladust päevavalgele ikkagi ei tule.

Kuu teisel poolel elab Neitsi üle ebameeldivusi pahasoovlike jämedate inimeste poolt, halvasti ütlemisi kuuleb ta ka telefoni kaudu. Neitsi ise võib samuti agressiivsust üles näidata.

Kes abielluvad kuu viimasel nädalal, sõidavad sooja mere äärde. November tuleb Neitsil kõige intensiivsem kuu nii inimsuhete kui vaimse elu poolest. Temalt küsitakse palju ja ta saab palju rääkida.

Detsembris ei maksa reisida ja tuleks ka autoga vähem sõita, sest 3.–13. kuupäevani on suur avariioht. Mõned mured või ebameeldivad sündmused võivad juhtuda tema vanematega – on näha, et Neitsi peab neid aitama.

Kuu keskel tuleb koduste ja sugulastega pisitülisid. Neid põhjustavad vanad asjad, mida Neitsi äraviskamise asemel pidas vajalikuks vaestele anda. Ta pöörab rohkem tähelepanu laste kasvatamisele ja jälgib seda, kuidas nad koolitööd teevad.

Aasta lõpus juhtuvad erakorralised sündmused nõuavad Neitsilt ühiskondlikku aktiivsust. Õnneks nägi ta neid ette ja tema nõu on nüüd igati teretulnud. Nii saab ta kinnitust oma vajalikkusele ühiskonnas.

 

Kaalud

24.09.–23.10.

Hoiab tervist

Heatahtlikud ja kaunid Kaalud võtku teadmiseks, et aasta esipoolel tuleks käsile võtta tähtsad eesmärgid või vähemalt nende poole teele asuda.

Sel ajal saavad nad loota sõprade ja tuttavate abile. Juba 2014. aasta teine pool tähtsustas sõprade osa nende elus. Suhtest mõne tuttavaga võis areneda tugev sõprus, samas võisid suhted mõne vana sõbraga jaheneda.

Lühikestel sõitudel on suur tähendus – need on tihti seotud sõpradega, kes kutsuvad teda kaasa, või sõidab ta ise nende juurde. Ka suhted sugulastega lähevad sisukamaks ja huvitavamaks, leitakse vorm ühistööks.

Saturni liikumine Amburisse viitab sellele, et sõprussidemed muutuvad veelgi tähendusrikkamaks. Kellegagi võivad need seoses maailmavaatega minna vägagi tugevaks ja sügavaks.

Uraani liikumine Jääras iseloomustab suhteid vastassooga, mis on pigem üllatuslikku ja äkilist laadi – tutvusi tekib seal, kus seda ei ootaks. Neil võib olla äratuslik mõju vaimses mõttes. Suhted ei kesta pikalt, kuid ometi panevad endast sageli mõtlema. Ei õnnestu luua ka kestvaid ärisuhteid, või kui, siis vanemate inimeste või oma sugulastega.

Aasta teisel poolel ei tasu enam üldse loota, et uued algatused õnnestuksid. Jupiteri minek Neitsi maisesse märki soosib sisimat elu ning näitab vajadust või kohustust omandada teiste inimeste nägemust, et rikastada omaenda siseelu ja teadvust.

Sel aastal tuleb rohkem tegelda olmega, olla kokkuhoidlik, pöörata tähelepanu oma tervisele. Kohe kindlasti peab tervisega rohkem arvestama aasta esipoolel, eriti aprilli lõpul ning mai algul. On vaja hoiduda külmetumast ja vältida rahvarikkaid kohti, kuna on epideemiate oht.

Jaanuar tuleb keeruline kodu olukorra pärast. Võimalik, et majas või korteris tekib avariiolukord – veetorustik tilgub, lagi mädaneb, esineb elektrikatkestusi. Elamispind võib nõuda kiiremas korras remonti. Pole välistatud ka elukoha ootamatu vahetus.

Reisides on Kaaludel oht sattuda looduskatastroofi piirkonda. Kuu lõpus on oodata meeldivat seltskonda, samuti võib alata uus romantiline suhe.

Veebruar on huvitavam ja loomingulisem, nüüd saab ta elada, nagu hing igatseb. Vaimset rahuldust pakub suhtlemine uute tuttavate ja vanade sõpradega filosoofia- ja religiooniteemadel. Tal on tahtmist paremini välja paista – siit ka põhjus aktiivseks osalemiseks avalikel aruteludel.

Märts tuleb veebruarist segasem, eriti selle algupool, kui tööl valitseb suur ebamäärasus. Suhted äripartneritega on sassis. Ka kodus on partneriga pahandusi remondi või olme või koguni armukadeduse pärast. Alates 16. kuupäevast suureneb püüd leida kooskõla nii kodus kui suhetes äripartnerite ja poliitiliste oponentidega. Pole välistatud uue partneri leidmine era- või ärielus.

Aprillis on tihedalt kõikvõimalikke sündmusi – kohtumisi ebatavaliste inimestega, osalemist südametarkuse päevadel või maaema messil, kus ta leiab uusi sõpru. Sellel kuul ümbritsevad Kaalusid eredad, andekad ja targad inimesed, kellega suhtlemine elavdab tema vaimset elu. Viimane nädal toob koju pisitülisid armukadeduse pinnal.

Mais vajavad Kaalud nii mehisust kui kannatlikkust, ent ka ettevaatlikkust. Tekivad suured tülid ühisraha pärast. On karta, et äripartner süüdistab teda rahalistes ebaõnnestumistes. Ka alluvad avaldavad rahulolematust – kõigile tundub, et on saanud liiga vähe. Maksuametil ja riigikontrollil teravneb huvi firma või asutuse vastu, kus Kaalud on ülemuseks.

Halvimal juhul võib kehv seis mais äratada tema vastu kurjategijate huvi. Kaalud peaksid hoiduma hilisõhtul üksinda linnas käimast ja kahtlasesse taksosse istumast. Kuna nii Venemaa ja Ukraina president kui ka meie peaminister on Kaalud, võivad nende riikide suhted kujuneda kriitiliseks. On alust arvata, et need halvenevad veelgi.

Väga segane ja keeruline olukord on Eesti Teaduste Akadeemias, mille uus president on samuti Kaalud. Keegi tuleb seal jätta rahast ilma. Mai viimasel nädalal peaksid olud paranema ja võtma rahulikuma iseloomu.

Juuni võimaldab jätkata poolelijäänud töid, mida talve lõpul sai alustatud, kuid mis mais katkesid. Kuu toob väga palju tegutsemist ning küsimusi, mis tuleb enne puhkust lahendada. Samal ajal laekub välismaalt huvitavaid ettepanekuid, mille üle tasub mõelda. Noored Kaalud saavad võimaluse sõita välismaale õppima või tööle.

Juulis kuulevad Kaalud, mida teised temast arvavad. Kui ta on poliitik, saab ta kuulda üldsuse arvamust. Ta ise püüab oma autoriteeti kõrgel hoida, kuid avalikkus võtab peale tema kunagiste õigete otsuste luubi alla ka minevikus tehtud vead.

Võimalik, et juuli lõpus jääb ta puhkusele, sest august näitab pingelangust, nii lühemaid kui pikki reise, meeldivaid seltskondlikke koosviibimisi.

On näitajaid, et augustis otsib ta kontakte inimestega, kellel on teadusmaailmas saavutusi. Mitte ainult akadeemikute või professoritega, vaid ka ilma tiitlita inimestega, kes on oma alale pühendunud. Olles ise tähtsal ametikohal, võtab ta neid enda juurde tööle. Midagi sellist võib toimuda juba juuli teisel poolel. 25.–27. augustini tuleb halbu uudiseid, mille tagajärjel võib terviski halveneda.

September toob muutusi – sellele viitab Jupiteri jõudmine Neitsisse, millel Kaaludele on sanatooriumi ja puhkekodu tähendus. Mõned Kaalud siirduvad nüüd spaasse või puhkekodusse, käivad kloostris või kirikus ja elu võtab suuna sisimale. Pole välistatud, et ta kolib uude elukohta ning pühendub uurimistööle, mistõttu teda pole avalikkuse ees enam nii tihti näha. Kellelegi toob see aeg probleeme tervisega, mis nõuab viibimist arsti määratud režiimi all.

Oktoobris on ta tugev, energiline ja otsustusvõimeline, kuid sageli inimestega konfliktis. Kaalud ei tohiks oma hädades ja ebaõnnestumistes süüdistada teisi – see ei too midagi head.

Aeg nõuab nii energia kui ka raha kokkuhoidu. Ta peab lahti saama halbadest harjumustest, mis talle eelmistel aastatel külge on jäänud. Oktoober on sobiv aeg, et näidata tahet saada puhtamaks ja targemaks ning rikastada oma teadvust teistsuguse maailmanägemusega.

Novembris on ta tundeline, suureneb vajadus lähedaste suhete järele. Kui oktoobris sündis uus suhe, tugevneb see kiindumus novembris, kuid esile tuleb ka armukadeduse jooni. Suhe kipub minema must-valgeks. Vanematele inimestele tähendab see rahulolematust tööl valitseva olukorraga, tülisid raha pärast ja lastega.

Detsembris on Kaaludel esmatähtsad erahuvid, mida ta püüab realiseerida diplomaatiliselt. Eraelu võtab meeldivama pöörde – ta on avatum ja seetõttu kõikjal oodatud külaline. Kuna ta on väga emotsionaalne, võib kuu keskel teha rutakaid otsuseid, mida pärast kahetseb. Ei tohiks reisida 12.–13. kuupäeval. Aasta lõpuks on kodused olud tunduvalt paranenud.

 

Skorpion

24.10.–22.11.

Rakendab võimeid

Tööl on Skorpionil oodata palju huvitavat. Avanevad võimalused suureks eneseteostuseks. Võimalik, et ta on juba mullu sügisel uuele töökohale asunud. See tähendab, et 2015. aastal laieneb tema ametialane tegevus, tuleb ametikõrgendus ja kasvab autoriteet, avarduvad välissuhted.

Rahaga on ta algul kokkuhoidlik, kuid hakkab seda märtsis rohkem kulutama. On võimalik raha edukalt kinnisvarasse paigutada.

Kevade algus toob julgust ja vaba käitumist, kaob eelmisel aastal valitsenud ettevaatlikkus. Kevad rõõmustab teda nii palgatõusu kui ka romantilise suhtega. Suvel on näidustatud autoriteedi kasv ja ülemuste heakskiit.

Aasta teisel poolel on näha muutust elu eesmärkides, see võib tulla augustis. Teine poolaasta ongi huvitavam, sest juurde on tulnud palju iseseisvust ja pealehakkamist, ning nüüd saab Skorpion oma andeid ja võimeid hästi ära kasutada. Kui ta on eraettevõtja, hakkavad suve lõpul sissetulekud suurenema.

Loominguline Skorpion leiab edukate ja kuulsust toovate näituste ning avalike esinemiste tõttu tunnustust ühiskonnalt. Ühiskondlik edu suurendab vastassoo esindajate huvi tema vastu.

Kui aga tundeelus midagi tõsisemat tekib, näib see suhe tuttavatele ebatavaline ja arusaamatu. Tundub, et juba läinud aastast kattis Skorpioni armastuselu saladuseloor, mis jääb kestma kogu 2015. aasta jooksul.

Jaanuar tuleb suhete poolest aktiivne. Uusaastat tähistab Skorpion nii lähedaste, pereliikmete kui sõpradega. Reiside ja üldse liiklusega tuleb olla ettevaatlik, sest 2.–9. jaanuarini on näha traumasid või konflikte. Ka 18.–20. kuupäev viitavad ebameeldivustele. Eraelus on müstikat, armuelu on salapärane, kuid ta on omamoodi inspiratsiooniallikaks. Jaanuaris teeb Skorpion plaane terve aasta peale, ja üsna üksikasjalikult.

Veebruaris võib ta kas päriseks või ajutiselt kolida – võimalik, et teise linna. Palju sekeldusi on olme korraldamisega, tööl peab uuendama tööriistu ja töövahendeid. Kuu lõpus on õnne armastuses ja ta saab liikuda prestiižikas seltskonnas.

Märtsis tunneb Skorpion tungivat vajadust luua – on erutavaid mõtteid, on kaugeleulatuvaid plaane. Kõik keerleb armastuse ümber, siit ka loomeallikas. Ta võtab puhkust, et sõita ebatavalisse kohta. See plaan võib aga jääda teostamata, kui tööl tekib probleeme, mida ta on sunnitud lahendama. Sel kuul võidab ta palju siis, kui ei karda riskida.

Aprillis haaratakse ta tugevalt kaasa tööprotsessi, mis algas märtsi lõpul. Skorpion etendab üsna juhtivat osa, kuid peab arvestama partneritega, kes kipuvad olema kompromissitud – nagu ta isegi. Ta kuuleb nii oponentide kui ka kolleegide suust tugevat kriitikat. Teravusi suhetes on tulemas 6.–12. aprillini. Õnneks on eraelus paljugi rõõmustavat, eriti viimasel nädalal.

Mai on tähtis kuu, siin loodud liidud – olgu äris, poliitikas või eraelus – tõotavad jääda kestvaks. Siiski on 3.–9. maini näha tülisid nii elukaaslase kui äripartneriga. Kõik saab aga selgeks räägitud ja edasi on juba kergem.

Juuni tuleb murelik – segadusi on ette näha nii tööl kui eraelus. Ta ei pruugi kätte saada lubatud raha. On võimalik, et tervis halveneb kas temal endal või mõnel sugulasel. Palju tuleb tegemist dokumentidega, päranduse ja varandusega.

Kui Skorpion on poliitik, peab ta arvestama, et tülid koalitsioonis võivad viia poliitilise kriisini. Alates 17. juunist hakkab tal minema paremini.

Juulis tahab Skorpion sõita välismaale – võimalikult kaugele. Ilmselt teeb ta seda koos lähedase inimesega. Tundub, et see pole mitte ainult puhkusereis, vaid on niivõrd seotud ka tööga, et sellest sõltub lausa tulevik. Reisil on oht sattuda ekstreemsetesse oludesse, eriti 1.–3. ja 7.–8. ning 15.–16. juulil. Kuu lõpus on ta töötuhinas ja tunneb end nii füüsiliselt kui hingeliselt heas vormis olevat.

Augustis leiab Skorpion rakendust oma kõikidele võimetele. Hästi organiseeritud tööde algus äratab ülemuste tähelepanu ja ta saab ametialaseid volitusi juurde. Kui ta on poliitik, kasvab tema reiting.

Kunstnikud või noored inimesed leiavad endale sponsorid ja võivad edukalt sooritada sisseastumiseksameid.

Septembris, kui Jupiter liigub Neitsis, läheb Skorpioni seis aina paremaks. Palju tekib tuttavaid, kellest saavad sõbrad ja tema loomingu austajad. Sel kuul on ta sotsiaalselt väga avatud, tema maailmavaates ja väärtussüsteemis toimub positiivne areng. Rõõmuallikaks on nüüd põhiliselt see, et ta on leidnud ühiskonnas endale uue sobiva niši.

Oktoobris tunneb Skorpion väsimust ja tüdimust eelmiste kuude pingelistest suhetest. Ta on kodusem, kuid tal on endiselt palju töid ja tegemisi. Sel kuul on oodata huvitavaid ettepanekuid äriringkondadelt, teistelt poliitilistelt rühmitustelt ja ka välismaalt. Aga ärgu ta kiirustagu, vaid mõelgu pikemalt järele ning tehku oma arvamus teatavaks alles kuu lõpus.

Novembris on soodus aeg alustada uusi töid ja projekte, mille edu sõltub paljuski töökollektiivist, mõneti ka elukaaslase toetusest. Too võib sel kuul olla talle heaks nõuandjaks.

Ta ise on heas vormis ja vastassoole külgetõmbav. Neile Skorpionidele, kes pole veel kedagi leidnud, toob see kuu inimese, kes hakkab neile väga meeldima. Poliitik või ärimees tõmbab oma ettevõtmistesse kaasa uusi inimesi. Skorpion köidab nüüd teisi oma enesekindlusega. Kahjuks on 22.–26. novembrini näha tervise halvenemist – tuleks vältida külmetumist.

Detsembris kulutab Skorpion palju raha heale väljanägemisele, ostab selga ja jalga kalleid asju. Kodu sisustab ta uue mööbliga, kuhu kuulub ka suur abieluvoodi. Ta püüab elada oma meeleheaks, mistõttu lubab endale head ja paremat. Kuna tema ühiskondlik staatus on tõusnud, peab sellele vastama ka elustiil.

Ehkki armastus on kirglik, segavad seda armukadedushood kas tema enda või partneri poolt. Kuu keskel on oht, et teda tõmmatakse intriigidesse – tuleks hoiduda provokatsioonide eest. Ettevaatust nõuavad kuupäevad 2.–4. ja 12.–13. Võimalik, et uut aastat võtab ta vastu võõrsil, kuid jõule peab veel kodus.

 

Ambur

23.11.–21.12.

Soov armastada

Jupiteri liikumine Lõvis, Amburi sõbramärgis, ennustab jätkuvalt õnne kaugel kodust. Jupiteri selline seis algas juba läinud aasta suve lõpul ja jätkub 2015. aasta augusti keskpaigani. See näitab, et noored on alustanud edukaid õpinguid välismaa kõrgkoolides, keegi on leidnud sobiva töökoha, keegi elukaaslase.

Kel haridustee lõpetatud, võtab ette pika reisi hõimlaste juurde. Need võivad olla ka elukaaslase sugulased välismaal. Sõidukites (lennuk, rong, laev) tekkivad tutvused annavad kätte niidi, mis võib viia uuele töökohale või kooselule. Soov olla armastatud ja ise armastada on sel aastal üks Amburi põhivajadusi.

Töökoha laienemine sõltub endiselt välismaa partneritest. Kahjuks on eluolu kodus endiselt segane, juhtub kummalist ja seletamatut: koduloomad haigestuvad, kraanid ei pea vett või lõhkeb torustik, postkasti pannakse teateid, mis kutsuvad annetama.

Naaberkorterisse on tulemas mees, ilmselt välismaalane. Esimesest kohtumisest trepikojas piisab, et Amburil hakkaks süda tugevalt põksuma. Mõlemad saavad mõne aja pärast aru, et nende vahel midagi on.

Suve lõpul võtab kõik kainema ja praktilise suuna, kuna Jupiter liigub Neitsi märki, mis võimaldab Amburil asuda uuele töökohale või saada ametikõrgendust.

Jaanuaris kulutab Ambur palju raha lähedastele ja sõpradele kingituste ostmiseks. Selle poolest sarnaneb ta Lõviga, et kui teha kingitus, siis juba kuninglik. Samas peab ta suuri uue aasta plaane ja seab need järjekorda oma väärtussüsteemi alusel. Ta peab siiski arvestama, et plaane tuleb aasta jooksul muuta.

Kuigi jaanuar reisimiseks ei sobi, võib ette tulla kohustuslik komandeering. Kodustega on raskusi – elukaaslase tervis võib halveneda kas levima hakanud epideemia või traumaga seoses.

Veebruaris põnevaks muutuvad kohtumised ja lisanduvad reisid toovad uut infot ning ellu värskust. Kõik, mida Ambur nüüd kuuleb, on tähendusrikas. Eriti hea on see kuu Amburist õppejõududele ja kirjastajatele. Kuu lõpus puhkab ta kodus, sest reisid on ära väsitanud.

Märtsis on Amburi tähelepanu kodustel probleemidel. Nüüd peab ta rohkem arvestama pereliikmete plaanide ja soovidega ning neid ka rahaliselt toetama. Kuu teisel poolel vajab Amburi nõu ja abi juba suurem seltskond – ta peab hakkama vahendajaks eri pooltele. Kui ta sellega hästi toime tuleb, tõuseb tema autoriteet kollektiivis kõvasti.

Naistele toob kuu teine pool pöörase armumise – kirg on nii haarav, et kõik muu ununeb. Õnneks või kahjuks on see lühiajaline, aga kevadiselt värskendav.

Aprillis on Ambur heas vormis, palju on loominguenergiat, mistõttu ettevõtmised lähevad kiiresti. Veel ei anna rahu eelmise kuu tormiline armulugu, mis võib aprilli keskel uue hooga ärgata. Tegu on inimesega, kes on kuidagi tema tööga seotud. Siiski püüab ta olukorda kontrollida.
Mais peab ta siluma teiste tegematajätmisi – tuleb takerdumist juriidilistesse pisiasjadesse, dokumentide korduvat ülevaatamist. Pole välistatud kohtus käimine, sest äripartner või elukaaslane on midagi valesti teinud. Ta ise saab kuulda kriitikat ja tagarääkimist.

Elu ei kulge enam üldse plaanipäraselt, närvilised päevad on 7.–9. maini, kus on ka kehavigastuse oht. 25.–27. maini tuleb uuesti riidlemist elukaaslasega.

Juunis lähevad asjaajamised ja ettevõtmised hästi. Ambur on omas elemendis – liikumine ja suhtlemine –, kus tema eneseteostusvõimalused avarduvad. Paistab, et tuleb tegelemist reklaamiga, suhtlemist televisiooniga, avalikke esinemisi. Ta võib oma erialal näitusi korraldada.

Kuid ta peab arvestama, et kindlasti aktiviseeruvad sel kuul ka konkurendid. Kuu teisel poolel kiputakse kooselus teineteisest mööda rääkima.

Juuli ei ole lihtne aeg, sest proovile pannakse kõik – nii suhted elukaaslase kui ka töökollektiiviga. Parem, kui Ambur elukaaslasega pikale reisile ei läheks, sest see rikuks vaid tuju. Kuu esipoolel tuleks vanad tööasjad lõpetada, sest teine pool toob palju uut peale.
Juulis võib tulla ebameeldivusi liikluses, eriti autoga sõites, olgu reis lühike või pikk.

1.–3. kuupäevani võib jääda teele seisma, 13.–20. kuupäevani on suur oht kaotada dokumendid või raha kas hajameelsusest või varguse tõttu.

August tuleb kindlasti edukas. Ambur saab vabalt hingata ja end loominguliselt välja elada. Üks reisitutvus paneb ta oma plaanidesse muudatusi tegema. Seda tutvust, mis eelkõige puudutab tööalaseid uuendusi, võib nimetada saatuslikuks. Kellelegi on see aga seotud armuasjadega ja muudab tunduvalt eraelu. Võib öelda, et august on Amburil kõige sisukam ja muljerikkam kuu.

Septembris jätkab ta uuendustega, mida sai augusti lõpul alustatud, ja see võtab suure osa tema ajast. Tal on oma kindel kavatsus, millest kõik töökaaslased ega ülemuski alati aru ei saa, kuid Amburi entusiasm nakatab ja haarab kaasa.

13.–18. kuupäevani peab ta oma eesmärkidest ülemusele aru andma. 21.–23. kuupäevani tuleb arusaamatusi rahaasjades ning selgub, et osa masinaid ja aparaate tuleks välja vahetada. Õnneks lähevad olud 24ndast alates paremaks ja tööprotsess jätkub ladusalt.

Oktoober on kergem, sest põhilised ümberkorraldused said eelmisel kuul lõpetatud, mistõttu süsteem toimib nüüd otsekui iseenesest. Vastutus on küll suurenenud, kuid see-eest on näha raha juurdevoolu.

Novembris tunneb Ambur ületöötamise tagajärjel väsimuse märke ja vajadust aktiivsest suhtlemisest eemale tõmbuda. Ta võtab ette sõidu väikelinna, kus ta keset rahulikku loodust puhkab ja mõtiskleb elu üle järele.

Ambur ongi kõige filosoofilisem märk, mis väljendub elu mõtte otsimises, ja välistab mõttetu rabamise. Kõige tugevam mõttetelg loomaringis kulgeb Amburi ja Kaksiku vahel. Endale omaselt tegelevad nad mõttesüsteemide rajamisega, mis võib neile olla nii huvitav, et peavad seda oma põhitööks, ehkki praktikasse viivad neid mõtteid teised.

Detsembris elavnevad suhted välismaalastega. Ambur on nüüd tõsine ja keskendunud – teda on jälle paeluma hakanud vana unistus ja ta otsib mõttekaaslasi, kellega koos seda ellu viia.

Igatahes on teda tugevalt haaranud pika perspektiiviga plaan, aga selle teostamise jätab ta järgmisse aastasse. Ka paistab nüüd olevat rohkem raha, millega sõpru toetada. Mis armastuselusse puutub, siis selles on palju salapära ja müstikat, ent ka õnne.

 

Kaljukits

22.12.–20.01.

Uut ja huvitavat

Kaljukits on üks loomaringi võtmemärke – koos Skorpioni ja Kaladega. Kui need märgid selgeks saavad, selgineb tunduvalt nii kogu loomaring kui ka Kalade tähendus selles. Nende kahe märgi liit ja koostöö on väga edukas. Tihti on Kaljukitse laps Kalad, ja vastupidi.

Üks Kaljukitse esmaseid tunnusjooni on see, et noorelt – kuni 30. eluaastani – näeb ta välja nagu vanainimene. Kui aga jõuab pensioniikka, hakkab elama nagu 20aastane. Kui ta on üliõpilane, unistab saada rektoriks, ja kui on 60aastaselt rektor, elab nagu üliõpilane.

Kaljukits saab vabalt ja hästi elada vaid siis, kui ta tunneb jalgade all kindlat maad, mis ei kõigu. Sellepärast Kaljukitsi mereväes peaaegu ei olegi. Parim elukoht on mäed, kus kaljukitsed ju elavadki. Ka see apostel, kellele Kristus ütles: “Sina oled Peetrus, ja sellele kaljule ma ehitan oma kiriku,”, oli Kaljukits. Nüüd ehitab oma kirikut ja riiki Vissarion, kes elab Sajaanides mäetipus nagu Kaljukitsele kohane.

2015. aasta toob Kaljukitsele palju uut ja huvitavat. Jaanuaris jälgib ta hoolega, mis maailmas ja tema lähiümbruses toimub. Selle põhjal paneb ta kokku oma aastaplaani. On alust arvata, et see tal hästi ei õnnestu, sest igas päevas on kaleidoskoopiliselt palju sündmusi, mis paneb ta jälle ümber mõtlema eilse päeva otsuseid.

Seesmiselt on ta rahutu ja tunneb, et jääb sündmustele jalgu: kõik toimub nii kiiresti ja kõike on nii palju. Vaevalt jõuad ühele sündmusele reageerida, kui tuleb juba järgmine ja nullib eelmise ära.
Ta püüab sõnavõtuga esineda avalikel üritustel. See on talle kasulik – välismaailmale jääb tugev mulje, et ta juhib olukorda, ja see ongi talle kõige tähtsam. Kuu viimane nädal toob pahandusi raha jagamise pärast.

Veebruaris võtab Kaljukits rahaküsimused enda hoolde, sest talle tundub, et rahandusminister on kaotanud reaalsustaju. Perekonnas on tal seda lihtsam teha, sest seal ei kohta ta erilist vastuvaidlemist.

Tervis pole hea ja ta tajub, kuidas kohustuste koorem laviinina peale langeb. Ta mõtleb palju ja valmistab ette aastaplaani, mille kuu lõpus valmis saab. See teeb tema olemise kohe kergemaks.

Märts mingit stabiilsust ei too, sest ümbruskond on väga rahutu ja inimesed oma käitumises ettearvamatud. Kaljukits ise on seesmiselt rahulik, täis enesekindlust, sest oma põhitöö on ta eelmisel kuul valmis saanud ega kavatse sellest loobuda.

Märtsis leiab ta, et sobib vastandlike gruppide vahele vahendajaks. Kasu tuleb suhtlemisest ajakirjandusega – tema arvamust võetakse arvesse.

Aprillis tahab Kaljukits teha midagi kodu ja vanemate heaks. Ta plaanib hakata korterit remontima või sõidab suvilasse. Pole välistatud kolimine uude elukohta. On näha, et raha kulub elukoha peale rohkem kui tavaliselt.

Tuleb ette ka asjade lõhkumist või kukub ta ise ja vigastab põlve. See ohtlik periood on 9.–18. kuupäevani. Aprilli viimane nädal toob rõõmu lastest. Kui tal endal lapsi pole, leiab ta inimese, kellega neid saada võiks.

Mai toob eraellu rõõmu: perega maal viibimist, aiatöid, tervise paranemist, on võimalik ka ühine reis. Noortel ja vallalistel on oodata suurt armastust, ka osalemist meelelahutusüritustel, õnne loteriides.

Äriinimesed teevad õnnestunud tehinguid ja neil suureneb sissetulek. Viimane nädal toob alates 25. kuupäevast ebameeldivusi konkurentide poolt, siis ebaõnnestuvad ka reisid.

Juuni tuleb närviline – tööl on vaja olukorra parandamiseks kiiresti midagi ette võtta, sest konkurendid hakkavad ette minema. Jama ja peavalu on tehnikaga (arvutivõrgus on viirus). 14.–19. juunini on traumaoht liikluses või lööb välja vana krooniline haigus. 22. kuupäeval võtavad asjad pöörde paremusele, ja mis jäi toppama, saab nüüd ära tehtud.

Juuli on sündmuste poolest selle aasta kõige kirjum ja mitmekesisem. Õnneks on positiivsed sündmused ülekaalus. Kuu esimesed kolm päeva toovad küll negatiivseid teateid – jääb ära lennureis või esineb mõni muu sõidukirike.

Armastuses aga on palju rõõmu, ja see on sobiv aeg, et kooselu registreerida. Suvepuhkuse veedab ta koos perega, tuleb ka reisimist, sõpradega suhtlemist ja kirjatööd. 24. juulist olud halvenevad – laps võib haigestuda või tuleb halbu uudiseid, mis nõuavad kiiret sekkumist tööl.

August on veel keerulisem, sest tööl tekivad tülid. Ka eraelus tuleb arusaamatusi ja tülisid laste tuleviku pärast. Kõik kipub minema vastupidi sellele, mida Kaljukits on lootnud. Kõige keerulisem aeg on poliitikust Kaljukitsedel, sest poliitilised muutused nõuavad kiiret otsustamist.

September tuleb väga põnev ja ebatavaline. Kaljukitses ärkavad senitundmatud jõud ja anded. See võib tekkida tänu kokkupuutele tarkade inimeste seltskonnaga või seoses välisreisiga. Toimub pööre maailmavaates ja muutus eluväärtustes. Sellele viitab Jupiteri jõudmine Neitsisse, kes on Kaljukitse parim sõber. Uurige, ja te leiate enamikul Kaljukitse peredest Neitsi märgis sündinud lapsi.

Noortel algavad õpingud kõrgkoolis, kaasa arvatud välismaal, naistele võib tulla armuseiklusi professoritega – elu läks lahti! Kõik ajab pea nii pööritama, et noortel Kaljukitsedel on 11.–13. kuupäevani oht kaotada mobiiltelefon või istuda valele bussile, ning sealt kiiresti maha hüpates kaotada veel mõned oma asjad. 18.–22. septembrini tuleb Kaljukitsel oma tegudest anda aru ülemusele.

Oktoobris tuleb talle lisakohustusi ja ta satub ülemuse erilise tähelepanu alla. Kui ta aga hakkama saab, võib saabuda ametikõrgendus. Palgatõus aga tuleb kindlasti. See aeg võib kaasa tuua tutvuse tähtsa inimesega, võimalik, et välismaalasega, kellega kujuneb kestev sõprussuhe. Kui Kaljukits on suur ülemus, leiab ta kindlasti abi ja toetust just välismaalt. See on ka kõige töörohkem kuu.

November lubab vabamat olemist ja teha seda, mida soovib süda, aga vaid juhul, kui ta oktoobris täitis vajalikud kohustused. Siis on novembris oodata värskendust – tuleb reise ja looduskaunite kohtade külastamist, uusi raamatuid, mõttevahetusi tarkade inimestega. Üliõpilastest Kaljukitsed leiavad endale sponsori.

Detsembris võtab Kaljukits aasta saavutused kokku ja leiab, et on rahaga hästi toime tulnud – seda on ülegi jäänud. Nüüd võib hakata uhket vana-aastapidu korraldama. 12.–15. kuupäevani on ületöötamise ja pingete tagajärjel probleeme tervisega. Samas on see hea aeg elada sissepoole.

Aastat kokku võttes jääb ta sellega rahule ning vaatab viimasel nädalal rõõmsalt ja ootusrikkalt tulevikku.Veevalaja

21.01.–19.02. 

Satub ristteele

Veevalajale tuleb tähtis aasta nii partnersuhete kui ka ümbruskonna muutustes. Aasta esipool kuni augusti keskpaigani, mil Jupiter liigub Lõvis, on soodne uue ja kestva armusuhte loomiseks, seda eriti kevade lõpul ja suve algul. Armastuseteema kerkib õieti esile juba aasta algul, ent siis on ta veel vana kaaslase mõju all, mistõttu on raske midagi otsustada.

Augusti lõpul, kui Jupiter liigub Neitsis, tulevad fookusse maisemad küsimused nagu töö, raha, kinnisvara, sugulaste abistamine, mõnel ka tervis.

Jaanuar tuleb tõsine, et mitte öelda halb kuu. Senine kaaslane käib meelitustega peale, lisaks ilmuvad lagedale vahepeal kadunud partnerid, kes sooviksid nüüd suhteid üles soojendada. Uusaastapeod aga pakuvad täiesti uue tutvuse võimaluse. 20. jaanuaril algab üllatuste periood, mis kestab veebruari lõpuni.

Veebruaris võib Veevalaja jääda lapseootele, ja õigustatud on küsimus – kellelt? See võib olla ka üks endine armastus kaugest minevikust. Nii et midagi uut ja midagi vana.

Ärile orienteeritud inimestele, keda Veevalajate hulgas on küll vähe, toob see aeg edu. Vanematel härradel ja daamidel on põhjust tunda rõõmu oma laste ja lapselaste üle. Kuu lõpus osalevad Veevalajad paljudel pidulikel üritustel.

Märtsis tuleb tööl palju sagimist, mis on seotud ühiste eesmärkidega. Veevalaja tunneb, et talle on pandud suur koorem ja vastutus, ning püüab väga, et kollektiiv temas ei pettuks.

Kuid närvid on pingul ja pea mõtteid täis, eriti kuu esipoolel, ja see teeb ta hajameelseks. On oht, eriti 9.–15. kuupäevani, sattuda liiklusõnnetusse või siis saada trahvi kiiruseületamise pärast. Rahaasjad valmistavad talle niigi muret ja iga sent on arvel. Tuleb arusaamatusi pankadega.

Kuu lõpus saab ta suhelda suure avalikkusega, esineda raadios ja televisioonis või kirjutada ajalehes. See tuleb talle kasuks ja tema populaarsus suureneb.

Aprillis jätkab ta tööd infoga ja avalikkuse ees esinemist. Aga suhted töökaaslastega lähevad raskeks. Ta peab suutma oma nägemuse eeliseid hästi põhjendada, siis võetakse teda ehk kuulda.

On ette näha ootamatuid reise, kuhu mahub ka üks meeldiv flirt. Noortele ja vallalistele toob kuu lõpp sügavat kirglikku armumist. Pensionärid kogevad sellesarnaseid emotsioone vanu pildialbumeid ja -faile sirvides.

Mais ei luba olukord tööl teda oma algatusega välja tulla, mistõttu ta pühendab end kodule ja lähedastele. Veevalaja sooritab suuri, isegi ülemäära suuri ostusid, mis teeb rahakoti tunduvalt õhemaks. Nendele vallalistele ja noortele, kelles eelmine kuu äratas õrnu tundeid, ennustab mai lõpp või juuni pulmi. Pole siis ka ime, et märgid siin suuri väljaminekuid näitavad.

Juuni lubab tulla aasta kõige parem kuu ja kinkida palju ilusaid elamusi. Mõni lõpetab edukalt kooli – kui mitte kuldmedaliga, siis rõhutatud tunnustusega. Veevalaja kuuleb enda aadressil palju kiidusõnu. Paraku on kuu lõpus rahaline olukord selline, et ta peab mõnest suveplaanist loobuma.

Juulis on Veevalaja emotsionaalne ja tujukas, sest on sunnitud loobuma veel ühest ettevõtmisest. Ka partner on sel kuul temaga eriarvamusel. 1.–3. juulini on halvad päevad reisimiseks – lennujaamas on streik või autol tehniline rike. Igatahes on oht jääda tee peal toppama. 12.–14. juulini olgu ta ettevaatlik varguste tõttu. Kuu viimasel päeval on mõtted seotud tööga.

Augustis rõhutab Veevalaja oma ühiskondlikku suundumust, ta on väga aktiivne ja püüab liidriks saada. Kui ka ei saa, siis tähelepanu äratab ikka. Ta näeb asju must-valgelt: kas on väga kellegi poolt või väga kellegi vastu. Vanast elu- või tööpartnerist saab ta nüüd lahti ja esineb uue partneri ees ultimaatumiga – kas nüüd või mitte kunagi.

Septembris jätkuvad augusti lõpul alanud vaidlused ja tülid partneri või sugulastega. Need puudutavad tööd, raha ja kinnisvara. Veevalaja tahab ise olla juht ja organisaator ning lahendada teiste varanduseprobleeme. Palju tuleb dokumentide vormistamist, kus peab olema tähelepanelik, et sõnastus oleks täpne ega võimaldaks kahtpidi mõistmist.

Oktoobris liiguvad Veevalaja mõtted kusagil kaugel. Ta tahab mõnd oma unistust täide viia ning on tüdinenud olmest, mistõttu sagenevad ka riiud kodustega, eriti 2.–4. kuupäevani.

Nüüd tahab ta ära sõita ning külastada ebatavalisi ja müstilisi kohti. Oktoober on ka armastuse kuu ning juba ootab keegi teda kusagil kaugel. Planeetide seis on 8.–10. kuupäevani selline, mis hoiatab nii liiklusõnnetuste kui varguste eest. Kriitiliseks kujuneb ka ajavahemik 18.–20. oktoober.

Novembris muutub töö esmatähtsaks: ülemusel on tema suhtes suuri lootusi. Üks alluv või kolleeg on jätnud midagi tegemata või teinud valesti ja nüüd peab tema asjad korda ajama. Esile võib tulla võltsitud dokumente või et keegi on midagi varastanud.

Samas nõuavad ka tähtajalised tööd kiirustamist, nii et närvid on pingul. Kiirustamist tööl nõuab ilmselt ka üldine olukord maailmas, sest ettevõte ei taha jääda kaotajaks.

Detsembris pakuvad värskendust ja vaheldust nii tööalased kui ka meelelahutuslikud sõidud ja reisid. Uued tutvused toovad uusi mõtteid ja rohkem toetajaid. Veevalaja satub kergesti seltskonna keskpunkti.
Keegi vastassoo esindaja pöörab talle soojalt erilist tähelepanu, aga pigem jäägu too suhe saladuseks. See avalikult välja tuua tähendaks suurt segadust nii sugulaste kui kolleegide seas.

Sel kuul tärkab Veevalajas sügav huvi oma tuleviku vastu, sest ta tunneb, et on sattunud ristteele, kus tuleb otsustada, kuidas edasi. Tundub, et ta pöördub astroloogi poole või laseb panna endale tarokaarte, mis aitab mõnest illusioonist lahti saada.

Jõuluaja parima kingitusena leiab ta endale uuesti elu mõtte ja mõistab, et õnn on tema enda kätes.Kalad

20.02.–20.03.

Teda vajatakse

Juba neljandat aastat liigub planeet Neptuun Kalade märgis. See teeb nende inimeste hinge vastuvõtlikuks kõrgema maailma võngetele, mistõttu jalgealune selle vanas tähenduses võib ära kaduda. Temas tärganud võime saada selgeltkuuljaks või -nägijaks, ettekuulutajaks, unenägude seletajaks toob ta maailma tagasi, kuid palju kindlamalt ja mõtestatumalt.

Kalad tabavad intuitiivselt, mis on õige, mis vale ning millele tasub elu pühendada. Temast võib saada suur hing – vaimne õpetaja mahatma, kes pühendab end jäägitult kõrge ideaali teenimisele.

See ideaal ei pruugi olla seotud traditsioonilise religiooniga. Konstantin Päts pühendas ennast Eestile, samal kuupäeval sündinud Venemaa patriarh Aleksius II õigeusu kiriku ülesehitamisele.

Tunnen üht Kaladest, kelle tuba on täis lippe, embleeme, standarte, mis kunagi on toonud võite sõjatandril. See inimene suudab sisse elada vanadesse aegadesse ja see on tema religioon. Huvi müstiliste ordude vastu ei kao kunagi, sest need kuuluvad Kalade märgi alla, millel on seos lõpmatusega.

Neptuun Kalades annab müstilise armastusjõu, suure aukartuse ja piiritu pühendumisvõime.

See pikk sissejuhatus on selleks, et Kalasid ette valmistada mainitud suurtele tundeseisunditele, mis neile 2015. aastal peale on tulemas. Aasta esipoolel kuni augustini pole soovitatav riskida, vaid tuleb olla kannatlik. On näha, et lisaks igapäevastele kohustustele tuleb neid palju juurde.

Uuele töökohale võiks üle minna märtsis-aprillis, kuid kasulikum oleks seda teha sügisel, sest siis jääks ta sinna pikemaks. Sügisele langeb ka elukaaslase leidmise võimalus.

Alates augusti teisest poolest läheb elu huvitavaks. Järsku märkavad Kalad, et seltskond vajab neid. Keegi meenutab nende teeneid kodumaa ees ja nad kutsutakse liikumist juhtima.

Jaanuar on suhtlemise poolest väga intensiivne – töötud inimesed otsivad ja vajavad tema abi. Isegi ülemused tööl või parteijuhid küsivad Kaladelt juhtnööre. Samuti ei lase maailmasündmused tal talverõõme nautida.

Ta saab aru, et tema vaenlased on kaotanud ja tunnevad hirmu. Nüüd sõltub kõik tema enda aktiivsusest. Pole võimatu, et ta hakkab teostama suurejoonelisi plaane. Segavaks teguriks võib kujuneda liigne bürokraatiasse takerdumine, aga tähenärimisse võib ta ka ise kalduda.

29. jaanuaril algab konfliktide aeg, mis võtab enda alla ka veebruari algupoole. Kalade töökollektiiv või sõprade ringkond laguneb kaheks leeriks ja ta peab püüdma neid kuidagi uuesti ühendada. Riiud, vaidlused, konfliktid kestavad 5.–11. kuupäevani. On näha, et tal tervis kannatab.

Kindlaid otsuseid ei maksa veel teha, vaid tuleb oodata. 16. veebruari õhtul algab Kaladele parem aeg. Tähtsaid otsuseid on kasulik teha 18.–20. veebruarini. Kuu viimasel nädalal surub tähtis mees tal kätt ja tänab teda.

Kevade esimene kuu mõjub Kalale äratavalt ja tema ühiskondlik aktiivsus suureneb. Kuid sagenevad ka konfliktid, ja seda isegi vanade sõpradega, põhiliselt maailmavaate pinnal, kuid ka raha pärast. Pole võimatu, et ta eemaldub mõnest tuttavast või sõbrast lõplikult.

Üldiselt on Kaladel sel kuul suur veenmisjõud, millega nad suudavad teisi suurema vaevata enda poole tõmmata. Ka kavaldab ta rohkem kui seni, mängides suurtele panustele. Vastassoo esindajatega läheb asi lihtsaks, sest nood hakkavad märtsis ise tema vastu huvi tundma.

Aprill toob muutust ametialal, mis ei pea tingimata olema töökoha vahetus, vaid ümberkorraldused vanas kohas. Võimalik, et ta tõstetakse teise osakonda juhatajaks, taas kerkib teravalt teemaks raha ja nüüd on päevakorral ka omaenda palgaküsimus. Paistab, et kodule ja perele on Kaladel vaja rohkem raha, kuna ostukulud suurenevad.

Mai näitab, et Kalad on uue olukorraga kohanenud ja saavad tegelda nii oma põhitööga kui ka muu teda huvitavaga. Ta korraldab alluvatele täiendusõppe või paneb nad oma huvides tööle teadmisega, et see teenib ka riigi huve.

Hästi edenevad sel perioodil uurimistööd, salastatud info hankimine ja reisid. Viimane nädal toob alates 25. maist ebameeldivusi tööl ja pisitülisid kodus.

Juunis vähendab ta oma suhtlemisaktiivsust nii palju kui võimalik ja eelistab olla kodus või suvilas – on näha aiatöid, looduses viibimist, ühiseid ettevõtmisi pereliikmetega. Kodus tegeleb ta ka oma põhitööga. Palju juttu tuleb lähedastega tuleviku teemal.

Juuli näitab, et eelmisel kuul võetud puhkus on kosutanud ja ta on nüüd nii füüsiliselt kui vaimselt paremas vormis ning teadlik oma eesmärkidest. Kuid 1.–3. kuupäev on täis raginaid ja pahandamisi. On võimalik, et ta teeb alluvatele peapesu või ütleb kõva häälega välja, mida oma oponentidest arvab.

Samal ajal tehakse tööl suuri personalimuudatusi. Kuna Kalade loomejõud on suur ja tulevikupilk selge, õnnestub enamik tema ettevõtmisi. Kuu lõpus on ta ümbritsetud paljudest uutest inimestest.

Augustis tahaks tõmbuda veidi eemale, sest eelmisel kuul tehtud ümberkorraldused on ta ära väsitanud. Ta sooviks jätkata suvepuhkust.

Paraku see hästi ei õnnestu, sest välised asjaolud seda ei luba.

Maailm on muutunud ja institutsioonid peavad end sellele vastavalt kohandama. Kalad käivad nüüd inimese juurest inimese juurde ja selgitavad, mida keegi peab tegema. Tema jäägitu pühendumine tööle augustis toob septembris selle viljad nähtavale. Ta leiab toetust tähtsatelt inimestelt. Tulemas on palju raha. Ta võib saada ka uue sotsiaalpoliitilise liikumise juhiks. Noored Kalad abielluvad. Mõned hakkavad unistama ja kaugeleulatuvaid plaane tegema.

Suurim oht septembris on alla kirjutada dokumendile, mille sisu lõpuni ei taibata. Olgu ta ettevaatlik 11.,12.,15. ja 18. kuupäeval.

Oktoobris konkurendid ei maga ja plaanivad vastusamme. Ta võib seda aimata, kuid ei tea üksikasju. Ehkki ta mõtleb palju ja suhtleb inimestega, jätab ta teistele äraoleva, reaalsust mitte tajuva inimese mulje. Olukorra päästab õige info. 14. oktoobrist alates näitavad Kalad üles suurt tahtejõudu ja asjad võtavad pöörde paremusele.

November on stabiilne ja tõhus töötegemise kuu, sest vajalik info aitas õigel ajal karisid vältida ja konkurentide salakavala plaani paljastada. Nüüd on tee eesmärgile jõudmiseks lahti ja tuleb vaid oma kohust täita.

Ettevaatust! Nüüd ei tohi võimu kuritarvitada ega hulljulgeks minna, pigem kasutada kavalust. Kasu on lühikestest reisidest ja kohtumistest kolleegidega teisest linnast, samuti tõstab töömeeleolu arhitektuuri imetlemine ja kunstinäituse külastamine.

Detsembris tunneb ta oma autoriteedi kasvu. Ka institutsioon, kus ta töötab, on oma populaarsust rahva seas tõstnud. Kalad ise on mõnevõrra üllatunud oma võimekusest praktilises asjaajamises, see tõstab tema enesehinnangut. Teisalt peaks ta 12.–16. detsembrini arvestama tervise halvenemisega.

Kalad on rahul, et on õnnestunud mõni vaenlane oma leeri kutsuda ja nii mõnigi hea spetsialist tööle võtta. Aasta lõpus jagab ta lahkelt preemiad ja kingitusi.

  1. FREE Password Recovery Method Leave a reply
  2. Windows XP Password Reset Leave a reply
  3. Windows Password Reset 1 Reply
  4. Keep personal information private Leave a reply